איך להרוויח מהתחדשות עירונית באיזורי ביקוש
התחדשות עירונית שעובדת לטובתכם
ישראל נמצאת באזור גיאוגרפי שידע במשך ההיסטוריה תנודות קרקע רבות. ישנם מקרים מתועדים של אסונות בערים העתיקות צפת וחברון בהם מצאו את מותם אלפי בני אדם כתוצאה מרעידות אדמה.
המדינה פעלה לחייב את הקבלנים בחוק, לעמידה בתקן להגנה על מבנים מפני רעידות אדמה. אבל עדיין למרות החוק החדש קיימים אלפי מבנים שהוקמו לפני שנות ה-80 שלא עומדים בתקן. 
כתוצאה מכך מאות אלפי ישראלים שגרים בערים צפופות עלולים להיפגע במקרה של רעידה חזקה. לכן הכנסת חוקקה חוק נוסף של תמ"א 38 בשתי מסלולים, חיזוק ותוספת - תמ"א 38/1, או הריסה של המבנה והקמה של בניין חדש- תמ"א 38/2. בכל דירה יתווסף ממ"ד לכל דירה ויחידות דיור חדשות במבנה עצמו. כיון שרבים מהבתים הוקמו בערי המרכז- הם נהנים מלוקיישן מצוין וערך הדירות הגבוה צפוי לממן את התהליך ולמשוך את היזמים להצטרף לתכנית. זה בעצם הרעיון- התמריץ לחיזוק הבניין יבוא מהבוננזה של מכירת הדירות החדשות, והמדינה לא צריכה להשקיע אגורה. 
 
איך אתם יכולים להרוויח מזה?
גרים בבניין ישן שנבנה לפני 1980? הגיע הזמן לחדש את הבית ולא על חשבונכם!
הרווח הוא כפול, תוכלו גם לחדש את הבית וגם ליהנות מעלייה משמעותית בערך הדירה שבבעלותכם.
 
מה הצעד הראשון?
דבר ראשון בודקים את האישורים ותוכניות העריה כדי להבין מה הדרך הכי משתלמת לטפל בנכס וכמה יחידות דיור חדשות ניתן לבנות בו. חשוב לבחור יזם בעל תושיה שידע למקסם את הפוטנציאל הכלכלי של המבנה וגם לדאוג לאינטרסים של כלל הנוגעים בדבר. כיוון שמדובר בבתים שאנשים גרים בהם יש חשיבות מיוחדת להקפדה על לוחות הזמנים לסיום מהיר ובטוח, תוך לקיחה בחשבון חריגות בביצוע.
 
איך אנחנו נכנסים לתמונה 
כספי יזמות בונה בימים אלו מספר מיזמי תמ"א 38 ברחבי הארץ, יצרנו תכנית יציבה ומשתלמת שנשמח להציג בפניכם. אנו מציעים פתרונות בניה חדשניים, מקפידים להשתמש בחומרי בניה איכותיים שיבטיחו תחזוקה טובה בבניין שלכם לאורך זמן והכי חשוב נדע איך להוציא

יוצאים לדרך
ברגע שהצלחנו להשיג את הסכמתם של רוב דיירי הבניין, מתחיל השלב הבירוקרטי: נכין תוכנית להפקדה בעריה ונצא לדרך עד להשגת כל האישורים נדרשים. לאחר שנקבל היתר נתחיל בתהליך הבניה. הדיירים יקבלו פיצוי כספי שבו יוכלו לשכור דירה חלופית בזמן שהבניין הקיים נהרס ונבנה מחדש. במקרה של חיזוק ותוספת, במידה והדיירים נשארים לגור בבניין בזמן העבודות נגיע לסיכום קפדני איך מונעים ככל שניתן פגיעה בשגרת החיים של הדיירים ומקימים מנגנון שנותן מענה להפרעות בזמן אמת. חשוב לנו לשמור על תקשורת פתוחה ושקיפות מול הדיירים כדי שיוכלו לעקוב אחרי התקדמות הפרויקט.

פורשים שטיח
כשהקבלן יוצא מהשטח, אתם מקבלים דירה חדשה/מחודשת, ששטחה גדול מהדירה בה גרתם, ממ"ד להגנה הכרחית על בני הבית בזמני חירום. חדר מדרגות- מעלית ולובי חדש, שכנים חדשים- תשתיות חדשות לבניין- ושדרוג עצום באיכות החיים ובערך הנכס שברשותכם, אבל כדי שכל זה יקרה- אנו מזמינים אותכם ליצור קשר ולהכיר את השיטה שלנו להתחדשות עירונית משתלמת במיוחד!
 
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם